10 چیز برای دیدن و انجام در شیکاگو

شیکاگو در نظر گرفته می‌شود که واقعی در جهان است . در کنار نیویورک و لس‌آنجلس ، شیکاگو مکانی است که یک شهر حقیقی آمریکایی را تعریف می‌کند . این قطعا ً مکانی است که حداقل یک‌بار در طول زندگی مشاهده می‌کنید . ما ده چیز را انتخاب کرده‌ایم که شما باید آن را ببینید و یا یکبار آن را انجام دهید .

10 چیز برای دیدن و انجام در شیکاگو

10. جشن روز سنت Patricks
این جشن در 17 مارس به مناسبت ورود Christianitys به ایرلند جشن گرفته شد . جوامع ایرلندی در آمریکا ، به ویژه بوستون ، شیکاگو و دیگر کشورهای اروپایی آن را جشن می‌گیرند . رودخانه‌های سبز رنگ را تعریف می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
جامعه ایرلندی در شیکاگو بسیاری از مهمانی‌های سرگرم‌کننده را به دور می‌اندازد . هر کسی خوشحال است ، حتی اگر ایرلندی نباشد .
9. تالار شیکاگو
این ساختمان زیبا در سال 2001 در کانون توجه قرار گرفت و در آن زمان شهردار ریچارد م . دلی و معمار "ویلیام مک McDonough " پروژه اصلی و الهام‌بخش را انجام دادند . به خاطر مه هوای گرم و هوای بسیار گرم تابستان ، نیاز به مناطق سبز در شهرها در حال افزایش است . خوشبختانه ، راه‌حل بهره‌برداری از سقف‌ها برای کاشت ممکن است یک راه‌حل رایج در آینده باشد .
چرا به آنجا بروی ؟
در مورد بوم‌شناسی و روش‌های استفاده از آن در شهر خود یاد بگیرید .
8. دیسک‌گردان ساحل دریاچه را در نظر بگیرید
قرعه‌کشی در امتداد خط ساحلی دریاچه میشیگان 25 کیلومتری ( 16 مایل ) Lake Shore Drive در واقع برخی از سایت‌های فراموش‌نشدنی را ارایه می‌دهد . این شهر ، cityscape شهری شگفت‌انگیز یکی از بزرگ‌ترین شهرهای آمریکا را با دیدگاه‌های یکی از بزرگ‌ترین دریاچه‌های آمریکا ترکیب می‌کند .
چرا به آنجا بروی ؟
این جاده بخشی از بزرگراه 41 ایالات‌متحده آمریکاست . اتصالات و پل‌ها زیادی وجود دارند که به شهر متصل می‌شوند و امکان کاوش در شیکاگو و حومه آن را فراهم می‌کنند .
7. تجربه را تجربه کنید
بله ، ما می‌دانیم که اپل بزرگ هرگز به خواب نمی‌رود ، اما شیکاگو یک megapolis مناسب دیگر در اینجا است . همه چیز کمی متفاوت و more از آن زمان در نیویورک است . غذای عالی و مکان‌های موسیقی محلی و نیز میهمانانی از سراسر جهان را جذب می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
شیکاگو یکی از هیجان‌انگیزترین شهرهای آمریکا برای اطمینان است . معماری غول‌پیکر آن ، زندگی فرهنگی شلوغ و مکان‌های متعدد آن ، ثابت می‌کند که یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان است .
6. خرید کردن در شیکاگو
گفته می‌شود که خرید در شیکاگو یک ماجراجویی خواهد بود . این شهر دارای مراکز خرید و بوتیک‌های شیک است . مکان شماره یک برای رفتن به "مایل " معروف است - بخش عمده خرید در دهه 1940 تاسیس شد .
چرا به آنجا بروی ؟
شهر بزرگ و مناطق خرید وسیع آن را کشف کنید ، که در آن شما سرگرمی ، کافه‌ها و کالاهای اصلی را پیدا خواهید کرد .
5. کشف مواد غذایی
این غذاها توسط صدها نفر از مردم خارجی که فرهنگ و سنت‌های غذایی خود را از سراسر جهان آورده بودند ، قرار گرفته‌است . شیکاگو تعداد زیادی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، کافه‌ها ، و رستوران‌ها دارد .
چرا به آنجا بروی ؟
یک‌بار در شیکاگو ، این فرصت را بردارید و به خودتان یک درمان خوش‌مزه را بدهید .
4. دریاچه میشی گان
این دریاچه یکی از پنج دریاچه بزرگ آمریکای شمالی و تن‌ها یکی از آن‌ها است که سطح آن فقط در آمریکا قرار دارد و با کانادا تقسیم نشده است . شیکاگو در خط ساحلی دریاچه واقع شده‌است . در زمستان ، منجمد می‌شود و یک سایت تاثیرگذار می‌سازد . در سنت جوزف شمالی ، امواج آب یخ زده یخ می‌زنند و ساختارهای یخی شگفت‌انگیز را ایجاد می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
به یکی از پنج دریاچه بزرگ آمریکای شمالی و این formations یخی شگفت‌انگیز نگاه کنید .
3. ضربه زدن به سواحل
این شهر بزرگ آمریکایی واقع در ساحل دریاچه میشیگان یکی از پنج دریاچه بزرگ آمریکای شمالی است . خط ساحلی بیش از 20 ساحل برای فعالیت‌های تفریحی مختلف فراهم می‌کند : شنا کردن، استراحت ، سواری بر روی یک خط ساحلی و لذت بردن از رویداده‌ای مختلف در تابستان . در زمستان شیکاگو اغلب سرمای بسیار سردی را دریافت می‌کند و دریاچه منجمد می‌شود و منظره‌ای تماشایی نیز ایجاد می‌کند .
چرا به آنجا بروی ؟
بسیاری از اتفاقات سرگرم‌کننده در تابستان رخ می‌دهند . امکانات مختلف ، کافه‌ها و بارها وجود دارد ، در حالی که پذیرش همه سواحل رایگان است .
2. مراجعه به دروازه ابر
مجسمه مردمی کاپور ، هنرمند بریتانیایی ، در سال 2006 در میدان & تی در پارک هزاره مطرح شد . این شهر از آن زمان به یک سمبل شهر تبدیل شده‌است .
به خاطر شکل آن به نام لوبیا داده شده‌است .
چرا به آنجا بروی ؟
این نقطه برجسته نمادین را ببینید و عکس سلفی بگیرید - عکس گرفتن در بین بین یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های در اینجا است !
1. به Viewpoints مراجعه کنید .
شیکاگو یکی از بزرگ‌ترین و بزرگ‌ترین megalopolis در آمریکا است . بسیاری از آسمان‌خراش‌ها افق شهر را تعریف می‌کنند . در همین حال ، بسیاری از آن‌ها نقطه نظراتی را دارند که در آن بازدید کنندگان از بالا به شیکاگو می‌آیند .
چرا به آنجا بروی ؟
توجه داشته باشید که هیچ آگهی تبلیغاتی در ساختمان‌ها وجود ندارد که آن را به مکان فوق‌العاده‌ای برای گرفتن عکس تبدیل می‌کند .

به "10 چیز برای دیدن و انجام در شیکاگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 چیز برای دیدن و انجام در شیکاگو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید