کشتی آزاد جوانان دنیا، هاشمی جویباری و فروتن به نیمه نهایی رسیدند

سید ابوالفضل هاشمی جویباری و عباس فروتن به نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد جوانان دنیا راه یافتند اما سه کشتی گیر ایران شکست خوردند.

کشتی آزاد جوانان دنیا، هاشمی جویباری و فروتن به نیمه نهایی رسیدند

به گزارش خبرنگاران، در رقابتهای پنج وزن دوم کشتی آزاد جوانان دنیا در اسلواکی، دو نماینده ایران به نیمه نهایی رسیدند اما سه ملی پوش دیگر مقابل رقبای خود مغلوب شدند.

در وزن 61 کیلوگرم مهدی عشقی در دور نخست 7 بر 5 مغلوب ارطغرل کاهوه چی از ترکیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر ترکیه ای از ازبکستان، عشقی از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 74 کیلوگرم علی سوادکوهی در دور اول 11 بر صفر مارتین هورینک از اسلواکی را از پیش رو برداشت اما در یک هشتم نهایی 4 بر 4 مغلوب ساچین راتهی از هند شد. سوادکوهی در حالی که 4 بر 2 پیش بود، در 15 ثانیه پایانی خاک شد و مسابقه را باخت. این کشتی گیر هندی به نیمه نهایی رسیده و اگر فینالیست گردد، سوادکوهی در شانس مجدد برای مدال برنز مبارزه خواهد نمود.

در وزن 86 کیلوگرم سید ابوالفضل هاشمی جویباری در دور نخست 11 بر صفر تالایبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و در دور بعد نیز با نتیجه 8 بر 2 مقابل آندری هیکا از اوکراین پیروز شد. هاشمی در ادامه یامادا از ژاپن را 4 بر صفر از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید.

در وزن 92 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست استراحت کرد و در دور دوم ارهان یایلاجی از ترکیه را 11 بر صفر مغلوب کرد. فروتن سپس سانجیت از هند را 7 بر دو برد و به نیمه نهایی رسید.

در وزن 125 کیلوگرم امیر کمک در دور نخست پاریس کاریپی از آلبانی را 3 بر یک برد و در دور دوم 11 بر صفر کوتا تویاما از ژاپن را مغلوب کرد اما در یک چهارم نهایی برابر سوسلان خینچاگوف از روسیه با ضربه فنی مغلوب شد. در صورت فینالیست شدن این کشتی گیر روس، کمک برای مدال برنز در شانس مجدد دو کشتی باید بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشتی آزاد جوانان دنیا، هاشمی جویباری و فروتن به نیمه نهایی رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد جوانان دنیا، هاشمی جویباری و فروتن به نیمه نهایی رسیدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید