پرسپولیس دنبال زمین تمرین، برانکو آزادی و خیریه عمل را تایید نکرد

زمین شماره دو آزادی وضعیت مناسبی ندارد و برانکو زمین خیریه عمل را هم تایید نکرده است.

پرسپولیس دنبال زمین تمرین، برانکو آزادی و خیریه عمل را تایید نکرد

به گزارش خبرنگاران ، باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای فصل سرد سال که میزان بارندگی روی کیفیت چمن استادیوم شهید کاظمی تاثیر می گذارد، بخشی از تمرینات تیم بزرگسالان را در جایی غیر از این استادیوم برگزار کند. به همین خاطر سرپرست پرسپولیس چند زمین را در تهران و اطراف تهران زیر نظر گرفته و درباره اش می گوید: زمین هایی مثل زمین نفت و شهریار را دیده ایم اما هر تغییری باید با صلاحدید آقای برانکو اتفاق بیفتد.

قنبرپور در مورد اینکه شاید استادیوم خیریه عمل یا زمین شماره 2 استادیوم آزادی در دسترس تر باشد، شرح می دهد: وضعیت زمین آزادی که اصلا وضعیت خوب نیست. البته زمین خیریه عمل موقعیت خیلی خوبی دارد و آقای برانکو مایل بودند به آنجا برویم اما ایشان از آقای کرانچار استعلام کردند و متوجه شدند که ظاهرا کیفیت آن زمین هم اصلا خوب نیست.

پرسپولیس به هر زمینی نقل مکان کند، احتیاج به امکاناتی مثل رختکن، اتاق مربیان، اتاق بررسی و ... دارد که غیر از استادیوم شهید کاظمی در کمتر استادیومی پیدا می گردد. شاید در این شرایط تنها استادیوم شهید درفشی فر که امکانات کاملی دارد می توانست مشکل برانکو و تیمش را حل نماید اما زمین این استادیوم بعد از دو سال و نیم همچنان بلاتکلیف است و پرسپولیس با دو استادیوم مجهز باید وقتش را برای پیدا کردن زمین تمرین تلف کند. قرار بود زمین درفشی فر چمن مصنوعی گردد و حتی سنگ ریزی زیر آن هم شروع شده بود اما فعلا متوقف شده است. ظاهرا باشگاه در ابتدای این پروژه با مشکل کمبود بودجه روبرو شده و برای همین آن را متوقف نموده است.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی

به "پرسپولیس دنبال زمین تمرین، برانکو آزادی و خیریه عمل را تایید نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس دنبال زمین تمرین، برانکو آزادی و خیریه عمل را تایید نکرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید