هدف ما قهرمانی در جام ملتها است، کارم در ناتینگهام فارست سخت است

به گزارش خبرنگاران، کریم انصاریفرد درباره نتایج تیم ملی فوبال ایران در ماه های اخیر گفت: به نظرم جام جهانی روسیه یکی از جام های جهانی فراموش نشدنی تاریخ فوتبال ما بود. بهترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران را در این مسابقات بدست آوردیم. ضمن اینکه با وجود حضور در یک گروه سخت، عملکرد تیمی تیم ملی خیلی خوب بود و این گروه برای تیم ملی ما در همه جام های جهانی قبلی بی سابقه بود.

هدف ما قهرمانی در جام ملتها است، کارم در ناتینگهام فارست سخت است

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: در گروه سختی قرار گرفتیم و توانستیم از پس این گروه سخت بربیاییم. اما در لحظه و بازی آخر یک مقدار بد شانسی گریبانگیرمان شد و نتوانستیم از گروه صعود کنیم. ولی برای ما مهم این بود که مردم ایران از عملکردمان راضی باشند و خدا را شکر این رخ داد. البته خیلی بهتر می شد اگر می توانستیم از گروه صعود کنیم اما این اتفاق نیفتاد و شکی نیست که همه اعضای تیم ملی تلاششان بر این بود که این اتفاق رخ دهد.

انصاریفرد درباره اردوهای فعلی تیم ملی اضافه کرد: در حال حاضر حس بسیار خوبی است که همه بازیکنان برگشته اند و دوباره دور هم جمع گردیده اند. برخی مواقع یاد آن خاطرات تلخ و شیرین جام جهانی را مرور می کنیم. الان هم یک هدف بزرگ داریم که جام ملتهای آسیاست و همه اینجا مصمم هستیم که بهترین نتیجه و اتفاقات برای تیم ملی رخ دهد ولی شرایط خیلی سخت است.

وی تاکید نمود: فکر کنم در جام ملتهای آسیا مسئولیت خیلی سنگینی داریم. چرا که الان 4، 5 سال است تیم اول آسیا هستیم و همه از ما انتظار دارند که در این مسابقات بهترین نتایج را رقم بزنیم و قهرمان آسیا را به خانه بیاوریم. مردم انتظاراتشان به خاطر نتایج چند سال اخیر و بخصوص جام جهانی از ما خیلی بیشتر گردیده است. بعد از صعود راحتی که تیم ملی به جام جهانی داشت و برای همه خیلی خوب بود، همه انتظارات بالا رفته و طبیعتا با حضور کی روش این امر دور از دسترس نیست و خیلی راحت تر خواهد بود.

وی در ادامه گفت: همه بر این باور هستند که این اتفاق بیافتد ولی فعلا آن شرایط و امکانات لازم برای این مسابقات بزرگ مهیا نگردیده و فکر کنم همه در تلاشند که این شرایط مهیا گردد. در جام ملتهای امارات کار به این راحتی نیست و ما از پیش برنده و یا قهرمان نیستیم . اینطور نیست که برویم آنجا و جام را به ما بدهند. قطعا در امارات مسابقات سختی در پیش داریم و شرایط سخت است. باید شرایط آمادگی خوب و صد درصدی داشته باشیم و بهتر از جام جهانی. چرا که در جام جهانی هدفمان قهرمانی نبود، البته این رویا را داشتیم ولی هدف اصلی ما نبود و باید همه هم قسم شویم تا تیم ملی در جام ملتها مسیر همواری داشته باشد.

مهاجم تیم ملی در مورد شرایط باشگاهی اش گفت: برای من خیلی مهم است حالا که از المپیاکوس جدا شدم، در فوتبال انگستان چطور خودم را نشان دهم. بازی ها بسیار فشرده تر هست. می دانم کار سختی دارم. باشگاه ناتینگهام فارست هم یکی از باشگاه های بزرگ انگلیس است و همه تقریبا این باشگاه را می شناسند. مربی خیلی خوب و طبیعتا بازیکنان خیلی خوبی دارد و امیدوارم بتوانم تمام تلاشم را بکار بگیرم تا به شرایط آرمانی برسم و هم به خودم و هم به تیمم یاری کنم. قطعا کار در آنجا سخت و یک تجربه شیرین و جذاب برای من خواهد بود. رویای همه فوتبالیست ها حضور در این لیگ است و امیدوارم بتوانم آنجا موفق باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هدف ما قهرمانی در جام ملتها است، کارم در ناتینگهام فارست سخت است" امتیاز دهید

1 کاربر به "هدف ما قهرمانی در جام ملتها است، کارم در ناتینگهام فارست سخت است" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف ما قهرمانی در جام ملتها است، کارم در ناتینگهام فارست سخت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید