نونهالان پرسپولیس به مصاف نوجوانان استقلال رفتند!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، رقابت های نیم فصل دوم نوجوانان تهران در هفته گذشته شروع شد. در چارچوب بازی های هفته شانزدهم، شاگردان منصور هاشمی به مصاف تیم پاس قوامین رفتند. این بازی که در استادیوم شهیدان اسماعیلی برگزار گردید، در نهایت با تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

نونهالان پرسپولیس به مصاف نوجوانان استقلال رفتند!

در دیگر دیدار این هفته، نوجوانان پرسپولیس و استقلال به مصاف یکدیگر رفتند. در تیم نوجوانان پرسپولیس با توجه به فقدان نفرات و عدم امکان جذب بازیکن به دلیل محرومیت، در عمل بازیکنان یک رده سنی پائین تر به میدان می روند و پرسپولیس مانند هفته های گذشته، تیم نونهالان خود را به میدان فرستاد. در واقع تیم نونهالان پرسپولیس یک بازی در میان با راهنمایی فرامرز سلطانی به عنوان تیم نونهالان و با راهنمایی رضا جباری به عنوان تیم نوجوانان به میدان می رود و از دو، سه بازیکن نوجوان نیز بهره می گیرد.

رضا جباری برای دربی، از 8 بازیکن نونهال در ترکیب اصلی خود استفاده کرد و سه بازیکن تعویضی او نیز نونهال بودند و بازی را در حالی به انتها برد که 9 بازیکن نونهال در زمین بودند.

نونهالان پرسپولیس که در دور رفت این رقابت ها، نوجوانان استقلال را با نتیجه دو بر یک شکست داده بودند، این بازی را با نتیجه چهار بر یک واگذار کردند.

تیم نونهالان پرسپولیس همچنین قرار بود در این روز به مصاف تیم نونهالان سپاهان فجر برود که به دلیل عدم امکان انجام دو بازی در یک روز، این دیدار به دوشنبه این هفته موکول شد.

لازم به ذکر است امیدهای پرسپولیس هم امروز از ساعت 15 در استادیوم شهیدان اسماعیلی میزبان عقاب خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نونهالان پرسپولیس به مصاف نوجوانان استقلال رفتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نونهالان پرسپولیس به مصاف نوجوانان استقلال رفتند!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید