مقایسه شکست های سرمربیان رئال مادرید

رئال مادرید زین الدین زیدان برای چهار شکست احتیاج به 58 بازی داشت اما یولن لوپتگی در 11 بازی چنین رکوردی را به ثبت رساند.

مقایسه شکست های سرمربیان رئال مادرید

به گزارش خبرنگاران به نقل از آس، رئال مادرید از 11 بازی رسمی خود چهار دیدار را با شکست پشت سر گذاشته است. این برای تیمی که در پنج فصل اخیر 13 جام را فتح نموده است آمار غیر قابل قبولی محسوب می گردد. مادرید زین الدین زیدان در سه فصل اخیر یعنی 18-2017 ، 17-2016 ، 16-2015 به 5 برابر بازی بیشتر احتیاج داشت تا رکورد ضعیف مادرید یولن لوپتگی را به ثبت برساند. سفیدپوشان با راهنمایی سرمربی فرانسوی در 58 بازی 4 شکست را تجربه کردند.

از طرفی رافائل بنیتس هرگز به رکورد لوپتگی (4 شکست) نرسید. در 25 بازی که راهنمایی مادرید را برعهده داشت تیمش سه بار مغلوب شد. او به خاطر کسب نتایج ضعیف و رابطه بدش با اغلب بازیکنان برکنار شد.

پیش از بنیتس کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو راهنمایی تیم مادریدی را برعهده داشتند. سرمربی ایتالیایی مانند سرمربی پرتغالی به 48 بازی احتیاج داشت تا 4 شکست را تجربه کند. یعنی به 4 برابر بازی بیشتر نسبت به لوپتگی احتیاج داشت.

مادرید لوپتگی تنها 4 شکست را به ثبت نرسانده است بلکه 2 تساوی نیز در این مدت به دست آورده است. سفیدپوشان با راهنمایی سرمربی اسپانیایی تنها 45.4 درصد بازی ها را با پیروزی به انتها رساندند.

آمار این سرمربی در لالیگا 4 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست و کسب 114 امتیاز است. از 45 سرمربی که مادرید در تاریخ داشته است تنها 10 مربی آمار بدتری نسبت به این سرمربی به ثبت رساندند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مقایسه شکست های سرمربیان رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه شکست های سرمربیان رئال مادرید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید