فوتبال دنیا، گتوسو: میلان بیش از اندازه مرتکب اشتباه شد

فوتبال دنیا - جنارو گتوسو با وجود پیروزی تیمش در لیگ اروپا از اشتباهات فراوانی که بازیکنانش مرتکب شدند ناراضی بود.

فوتبال دنیا، گتوسو: میلان بیش از اندازه مرتکب اشتباه شد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال میلان دومین بازی خود در مرحله گروهی این فصل لیگ اروپا را با نتیجه 3 بر یک مقابل المپیاکوس برد. جنارو گتوسو، روسونری در نشست خبری پس از این بازی اشاره ای به نکات مثبت بازی مردانش داشت و در عین حال از یکسری چیزها هم گلایه داشت.

او با قدردانی از پاتریک کوترونه، هافبک میلان که با وجود مصدومیت بازی کرد و دو گل هم زد، گفت: پاتریک در بازی قبلی مان مقابل امپولی با وجود مصدومیت قوزک به میدان رفت و به همین دلیل امشب صد درصد آماده نبود و باید داروهای ضدتورم استفاده می کرد. ما واقعاً از او به خاطر سختکوشی اش و اینکه با تمام وجود به تیم خدمت کرد تشکر می کنیم. هاکان چالهان اوغلو هم باید اعتماد به نفسش را پیدا کند و کمتر دچار استرس گردد. او بازیکنی است که واقعاً به تیم اهمیت می دهد و گاهی اوقات بیش از اندازه ذهنش درگیر آن می گردد و این مشکل اوست. فوتبال دنیا| برتری آرسنال و میلان مقابل رقبا

گتوسو ادامه داد: ما می دانستیم که گونسالو ایگواین بعد از مصدومیت در اوج نیست او با این وجود او گلی فوق العاده زد. بازی ما در نیمه اول ضعیف بود اگرچه با همان وضعیت ما موقعیت های فراوانی ایجاد کردیم. بوناونتورا بیش از اندازه به کناره ها رفته بود و بیش از اندازه از راه دور شوت می کرد، درست مانند ایگواین.

سرمربی میلان تأکید کرد: من از نتیجه راضی ام اما ما می توانیم خیلی بهتر از این ها بازی کنیم و در خط میانی مان بیش از حد مرتکب اشتباه شدیم. برای بازی با سیستم 2-4-4 باید عملکردی بهتر از این ها داشته باشیم. تیموئه باکایوو در حال حاضر ضعیف است و من کاملاً از بازی او راضی نیستم. در انتقال فاز بازی ضعیف هستیم و همین موضوع سبب شد که انرژی مضاعفی برای کسب نتیجه صرف کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، گتوسو: میلان بیش از اندازه مرتکب اشتباه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، گتوسو: میلان بیش از اندازه مرتکب اشتباه شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید