فریرا: می خواهیم فینالیست شویم پس پرسپولیس را می بریم، آماده سازی ویژه ای برای این بازی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال السد قطر تاکید نمود شاگردانش برای رسیدن به فینالة پرسپولیس را شکست خواهند داد.

فریرا: می خواهیم فینالیست شویم پس پرسپولیس را می بریم، آماده سازی ویژه ای برای این بازی نداشتیم

به گزارش خبرنگاران، مانوئل فریرا، سرمربی 72 ساله و پرتغالی تیم فوتبال السد قطر در نشست خبری پیش از بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس که از ساعت 18:45 دقیقه فردا (سه شنبه) در استادیوم جاسم بن حمد شهر دوحه شروع می گردد گفت: آماده سازی ویژه ای برای این بازی نداشتیم و 3 روز قبل در بازی لیگ ستارگان قطر پیروز شدیم. الان هم ذهنیت خود را برای بازی با پرسپولیس متمرکز می کنیم. این بازی علاوه بر باشگاه السد برای تمام قطر مهم است و سعی می کنیم بازیکنان را با انگیزه مضاعف برای کسب بهترین نتیجه مهیا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال السد قطر ادامه داد: ما توانمندی حریف ایرانی (پرسپولیس) را می شناسیم و از تمام هوداران فوتبال قطربرای حمایت از بازیکنان تیم السد دعوت می کنیم. باید در بازی فردا به پیروزی پرگلی دست یابیم و این کار بدون حضور طرفداران محقق نخواهد شد.

وی سپس با اشاره به عدم وجود هرگونه فشاری روی تیم السد اعلام نمود: هیچگونه فشاری را برای بازی با پرسپولیس احساس نمی کنیم و برای من همه چیز مثبت است. السد و بازیکنانش باید در این بازی به پیروزی برسند تا در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشیم. این هدف و رویای تیم السد است و می خواهیم به آن دست پیدا کنیم. فقط باید به بازی فردا فکر کنیم زیرا هنوز یک بازی دیگر در ایران پیش رو داریم. بازی فردا برابر پرسپولیس برای ما بسیار مهم است. رقابت فقط مختص بازی فردا نیست و باید دو بازی برابر پرسپولیس انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال السد قطر اضافه نمود: بازی در نیمه نهایی بسیار با بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است. رقابت بسیار قدرتمندتر است و باید محتاط باشیم. در طول 90 دقیقه باید تمرکز کنیم و هدف ما این است که گل های زیادی به ثمر برسانیم. گلی هم نباید دریافت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فریرا: می خواهیم فینالیست شویم پس پرسپولیس را می بریم، آماده سازی ویژه ای برای این بازی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریرا: می خواهیم فینالیست شویم پس پرسپولیس را می بریم، آماده سازی ویژه ای برای این بازی نداشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید