شما بگویید؛ از رویداد 21 شهریور اپل چه انتظاری دارید؟

چهارشنبه شب این هفته، مراسم مهمی در مقر اصلی شرکت اپل و در سالن استیو جابز برگزار خواهد شد. هواداران محصولات اپل و تمام دوستداران تکنولوژی از مدت ها پیش برای شروع این مراسم روزشماری می نمایند. هرچه به زمان برگزاری مراسم نزدیک می شویم گمانه زنی ها در خصوص محصولاتی که تیم کوک در این مراسم معرفی خواهد نمود بیشتر و بیشتر می گردد.

شما بگویید؛ از رویداد 21 شهریور اپل چه انتظاری دارید؟

با توجه به اخبار و شایعاتی که در هفته های اخیر منتشر گردیده اند احتمالا مهم ترین اتفاق این مراسم معرفی آیفون های جدید باشد. براساس اخبار منتشر گردیده انتظار داریم اپل، 3 آیفون جدید در روز جهارشنبه معرفی کند؛ آیفون هایی که شکل و شمایلی شبیه به آیفون X خواهند داشت و از صفحه نمایش بدون حاشیه همراه با بریدگی ناچ بهره می برند. پیش بینی می گردد دو مدل گران قیمت تر آیفون های جدید، XS و XS Plus نام گذاری شوند؛ هرچند شایعاتی در خصوص نام گذاری آیفون پلاس با نام XS Max نیز شنیده می گردد.

اما آیفون دیگری نیز در این مراسم معرفی خواهد شد که با وجود این که همچنان از طراحی بدون حاشیه جدید اپل سود می برد و به تکنولوژی Face ID مجهز است اما قیمت کم تری نسبت به آیفون X خواهد داشت. این آیفون جدید که پیش بینی می گردد پرطرفدار گردد احتمالا جایگزین آیفون 8 خواهد شد و احتمالا با نام آیفون 9 معرفی گردد.

به غیر از آیفون های جدید محصولات دیگری هم در این مراسم معرفی خواهند شد. اپل واچ هایی با شکل و شمایلی جدیدتر نسبت به 3 نسل قبلی این محصول، پد شارژ وایرلس که همزمان 3 دیوایس مختلف را به صورت بی سیم شارژ می نماید، ایرپادهای جدید و آیپد پروهایی با صفحه نمایش بدون حاشیه از جمله هیجان انگیزترین محصولاتیست که پیش بینی می گردد اپل در مراسم روز چهارشنبه از آن ها رونمایی کند.

این ها مواردی است که تا کنون از دل اخبار و شایعات پیرامون مراسم چهارشنبه شب اپل منتشر گردیده است؛ اما بدون شک اپل غافل گیری های خاص خود را نیز خواهد داشت. شاید این غافلگیری یک ویژگی جدید در آیفون ها باشد یا به کاربردن تراشه ای جدید درون ایرپادها یا حتی رونمایی از سرویس استریم ویدئوی اپل باشد؛ یا چیز متفاوت دیگری که کسی انتظار آن را ندارد. حالا شما بگویید؛ پیش بینی شما از این مراسم چیست؟ آیا شما هم برای شروع این مراسم لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما اپل در این مراسم می تواند طرفدارانش را غافل گیر کند؟ کدام یک از محصولاتی که پیش بینی می گردد در این مراسم معرفی شوند برای شما هیجان انگیزتر هستند؟

می توانید نظرات خود را در زیر این پست با دیگران به اشتراک بگذارید تا هفته دیگر و پس از برگزاری مراسم اپل باهم تمام این نظرات را آنالیز کنیم و ببینیم چقدر به اتفاقاتی که در این رویداد رخ داد نزدیک بودند؟

منبع: دیجیکالا مگ

به "شما بگویید؛ از رویداد 21 شهریور اپل چه انتظاری دارید؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "شما بگویید؛ از رویداد 21 شهریور اپل چه انتظاری دارید؟" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شما بگویید؛ از رویداد 21 شهریور اپل چه انتظاری دارید؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید