سلیمانی، تعویض طلایی دایی

سلیمانی در 2 فصل اخیر6 گل برای سایپا زده که 4 تا از آن ها بعد از حضورش در زمین وارد دروازه حریفان شده.آماری درخشان از مهاجمی که وقتی به زمین می رود، به امید اصلی سایپا برای گلزنی تبدیل می گردد.

سلیمانی، تعویض طلایی دایی

به گزارش خبرنگاران ،محمدرضا سلیمانی اصل، گلزن سایپا مقابل پرسپولیس بود. مهاجمی 23 ساله که لقب تعویض طلایی برازنده اش است. سلیمانی که دو فصل قبل از راه آهن جدا شد و پیراهن سایپا را پوشید، در لیگ هفدهم 3 گل برای تیم دایی به ثمر رساند. اولی مقابل پیکان، دومی برابر پارس جنوبی جم و سومی هم نفت آبادان. نکته جالب اینکه سلیمانی مقابل پارس جنوبی جم و نفت آبادان به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و چند دقیقه بعد برای سایپا گل زد.

سلیمانی مقابل پارس جم، دقیقه 63 به زمین رفت و دقییه 86 گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد. مقابل نفت آبادان هم این قصه تکرار شد. مهاجم سایپا در دقیقه 81 وارد زمین شد و در دقیقه 90 موفق شد گل برتری سایپا را در روز پیروزی 3 بر 2 مقابل نفت آبادان به ثمر برساند.

سلیمانی این فصل، 3 بار دروازه حریفان سایپا را باز نموده. اولی مقابل پارس جنوبی جم در دقیقه 59. او در این بازی، بازیکن ثابت سایپا بود و گل 3 امتیازی این تیم را به ثمر رساند. او مقابل نفت مسجدسلیمان، از دقیقه 46 وارد زمین شد و دقیقه 63 توانست گل برتری سایپا را وارد دروازه حریف کند.

او برابر پرسپولیس هم دقیقه 73 به زمین رفت و 14 دقیقه بعد موفق شد گل تساوی را با ضربه سر زیبا وارد دروازه بیرانوند کند. سلیمانی در 2 فصل اخیر6 گل برای سایپا زده که 4 تا از آن ها بعد از تعویض او و حضورش در زمین وارد دروازه حریفان شده. علی دایی هم اغلب اوقات سعی نموده از سلیمانی در ترکیب ثابت استفاده نکند و او را به عنوان تعویض طلایی به زمین بفرستد. بازیکنی که این فصل 218 دقیقه برای سایپا بازی نموده و 3 گل زده. آماری درخشان از مهاجمی که وقتی به زمین می رود، به امید اصلی سایپا برای گلزنی تبدیل می گردد.

11

منبع: ایران ورزشی

به "سلیمانی، تعویض طلایی دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلیمانی، تعویض طلایی دایی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید