برنامه ورزشکاران ایران در ششمین روز از بازی های آسیایی 2018

ورزشکاران ایرن در ششمین روز از بازی های آسیایی 2018 در 16 رشته ورزشی رقابت خواهند کرد.

برنامه ورزشکاران ایران در ششمین روز از بازی های آسیایی 2018

به گزارش خبرنگاران، ششمین روز از هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 فردا برگزار می گردد و ورزشکاران ایران در رشته های تیراندازی، شنا، قایقرانی، وزنه برداری، بدمینتون، بوکس، جوجیتسو، پنجاک سیلات، تیروکمان، بسکتبال سه نفره، سنگنوردی، هندبال، دوچرخه سواری، والیبال، والیبال ساحلی و کبدی رقابت خواهند کرد.

کاروان ورزشی ایران در این دوره از بازی های آسیایی 378 ورزشکار در 42 رشته ورزشی دارد.

برنامه ورزشکاران ایران در ششمین روز بازی های آسیایی 2018:

تیراندازی

مقدماتی تپانچه بادی 10 متر زنان: گلنوش سبقت اللهی و آمیتیس جعفری

فینال تپانچه بادی 10 متر زنان: گلنوش سبقت اللهی و آمیتیس جعفری

ساعت 6:00

ساعت 10:30

شنا

50 متر پروانه: مهدی انصاری

ساعت 6:00

قایقرانی

فینال رویینگ تک نفره: محسن شادی

فینال تیم رویینگ چهار نفره مردان

رویینگ تک نفره سبک وزن: نازنین ملایی

فینال تیم دوبل رویینگ سبک وزن مردان: رضا قهرمانی، امیرحسین محمدپور

فینال تیم دوبل رویینگ سبک وزن: نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا

ساعت 6:00

ساعت 6:10

ساعت 6:35

ساعت 6:50

ساعت 10:05

اسکواش

وزنه برداری

گروه A 85 کیلوگرم: علی مکوندی

ساعت 14:00

بدمینتون

دور اول جدول انفرادی مردان: مهران شهبازی

ساعت 9:00

بوکس

وزن 69 کیلوگرم: سجاد کاظم زاده

آغاز از ساعت 11:00

جوجیتسو

اوزان 56- ، 69- و 49- کیلوگرم

آغاز از ساعت 7:00

پنجاک سیلات

وزن 50: زهرا فروغی، وزن 95: مرتضی محمدی، وزن65: اکبر کیانیان، وزن 75 محسن رنج دوست، وزن 55: حامد هوسی و وزن 60: محمد رحیمی

آغاز از ساعت

تیروکمان

میکس تیمی کامپوند: فرشته قربانی و نیما محبوبی با ژاپن

ساعت 8:30

بسکتبال سه نفره

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران: ایران – قزاقستان

تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران: ایران – مالدیو (غیبت مالدیو در جدول ثبت و ایران برنده اعلام گردیده است)

ساعت 12:20

ساعت 13:50

سنگنوردی

مقدماتی ماده کمباین(بولدرینگ): الناز رکابی و خسرو هاشم زاده

آغاز از ساعت 6:30

هندبال

ایران - کره

ساعت 15:00

دوچرخه سواری

تایم تریل انفرادی بانوان: ماندانا دهقان

تایم تریل انفرادی مردان: آروین گودرزی

ساعت 6:00

ساعت 11:00

والیبال

ایران – پاکستان

ساعت 6:00

والیبال ساحلی

ایران الف - تایلند ب

ایران ب - ژاپن ب

ساعت 8:10

ساعت 12:30

کبدی

فینال مردان: ایران - کره

فینال زنان: ایران - هند

ساعت 13:00

ساعت 15:00

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برنامه ورزشکاران ایران در ششمین روز از بازی های آسیایی 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با برنامه ورزشکاران ایران در ششمین روز از بازی های آسیایی 2018

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید