بازاریان ساماندهی قیمت کالاها را بر عهده بگیرند

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در جلسه هم اندیشی با اتحادیه های صنفی اظهار کرد: جامعه بازار از شریف ترین اقشار بوده و در برهه های مختلف قبل و بعد از انقلاب با نقش آفرینی خود توانسته اند به یاری نظام آمده و کشور را در تامین نیازهای آن یاور و مددکار باشند.

بازاریان ساماندهی قیمت کالاها را بر عهده بگیرند

وی اضافه نمود: امروز نیز با وجود هجمه های شدید دشمن برای ایجاد اختلال در بازار ولی شرایط کشور دارای ثبات نسبی است و با توجه به ظرفیت های موجود می توانیم بدون احتیاج با بیگانگان مسائل را رفع و احتیاجهای کشور را مرتفع کنیم.

استاندار ایلام بر لزوم برخورد قاطع با افرادیکه در ایجاد ذنابسامانی در ابزار طی ماه های اخیر نقش داشته اند، تاکید نمود و گفت: پیش بینی ها از کاهش التهابات بازار و افت قیمت ها حداکثر تا 2 ماه آینده خبر می دهد ولی باید با نظارت مستمر و رصد قیمت ها اجازه ندهیم در حق مردم و به ویژه اقشار کم درآمد اجحافی صورت گیرد.

سلیمانی دشتکی نقش خود بازاریان را در این عرصه معین کننده دانست و گفت: بدون شک با نقش آفرینی جامعه اصناف می توان از شرایط کنونی عبور و بازار را به سامان رساند.

استاندار ایلام اضافه نمود: بازاریان نقش مهمی در پیروزی انقلاب داشتند، صدای انقلاب اسلامی از بازار بلند شد، انقلاب فرزند بازار است، اگر این فرزند آسیب دشمنان در پی ضربه زدن به انقلاب و تجزیه کشور بوده و با فشار بر مردم به دنبال فروپاشی نظام هستند تا از این مسیر قدرت ملی را بشکنند و با تقسیم ایران به کشورهای کوچک، آن را تحت سیطره خود در آورند.

استاندار ایلام گفت: در این شرایط باید به خاطر تقویت این انقلاب و کشور، دست در دست هم و با ایستادگی از این شرایط عبور کنیم زیرا شرایط امروز ما اصلا بدتر از دوران جنگ نیست زیرا آن دوران در ابتدای مسیر بودیم اما اکنون شرایط متفاوت بوده و پایه های نظام تثبیت گردیده است.

سلیمانی دشتکی همچنین بر لزوم انتقال صنوف آلاینده و مزاحم همچون نمایشگاه های اتومبیل، جوشکاری ها، آهن فروشی ها، مصالح ساختمانی ها و دیگر صنوف آلاینده از شهر تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازاریان ساماندهی قیمت کالاها را بر عهده بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازاریان ساماندهی قیمت کالاها را بر عهده بگیرند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید