بارش باران در استان های ساحلی خزر تشدید می گردد

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش شدید باران در استان های آذربایجان شرقی و غربی طی امروز(18 مهرماه) از تشدید بارش در استان های ساحلی خزر اطلاع داد.

بارش باران در استان های ساحلی خزر تشدید می گردد

احد وظیفه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی در سه روز آینده در برخی نقاط شمال غرب، غرب، مناطقی از استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز افزایش ابر و در بعضی ساعات بارندگی، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در استان های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

وی تاکید نمود: شدت بارش طی امروز (18 مهرماه) در استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت: از بعدازظهر روز جمعه و طی روز شنبه (20 و 21 مهرماه) با نفوذ جریانات شمالی، تشدید بارش در استان های ساحلی خزر و کاهش دما در استان های نوار شمالی کشور رخ خواهد داد.

وظیفه درمورد شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (19 مهرماه) قسمتی ابری، در بعدازظهر همراه با افزایش ابر، در بعضی ساعات بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز 26 و 15 درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین شرایط آسمان پایتخت در روز جمعه (20 مهرماه) قسمتی ابری در بعدازظهر همراه با افزایش ابر، در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 27 و 16 درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بارش باران در استان های ساحلی خزر تشدید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در استان های ساحلی خزر تشدید می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید