امضای تفاهم نامه احداث بزرگترین مرکز معاینه فنی کشور

به گزارش خبرنگاران، در نشست امضای این تفاهم نامه که با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مدیران ارگشت این حوزه و نیز شهردار و مدیران منطقه چهار برگزار گشت، پورسیدآقایی در سخنانی با اشاره به احداث مرکز معاینه فنی جدید در منطقه چهار گفت: با احداث مرکز معاینه فنی جدید و مکان یابی مناسب، ترافیک گشتید به وجود آمده در مرکز معاینه فنی سراج و خیابان های اطراف رفع خواهد گشت.

امضای تفاهم نامه احداث بزرگترین مرکز معاینه فنی کشور

در ادامه حسینی نژاد مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل ترافیک تهران با اشاره به مشخصات این پروژه عظیم شهری گفت: به زودی کلنگ احداث بزرگترین مرکز معاینه فنی کشور با داشتن 10 خط و پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات معاینه فنی در منطقه چهار زده خواهد گردید.

وی اضافه نمود: در حال حاضر زمینی در تقاطع بزرگراه شهید زین الدین دماوند، پشت کارخانه آزمایش پیشنهاد گردیده است و مراحل کاری نظیر اخذ مجوز از سازمان سرمایه گذاری، تهیه مقدمات و تنظیم آگهی مزایده انجام گرفته و به محض نهایی گردیدن طرح اقدامات لازم صورت می گیرد.

سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه چهار تهران نیز در این نشست با اشاره به وجود مشکلات مرکز معاینه فنی خودرو خیابان سراج اعلام نمود : به علت تردد تعداد زیاد خودروها در طی روز به این مرکز، ایجاد صف های طولانی و نبود امکانات رفاهی از جمله سرویس های بهداشتی در داخل صف ها و نارضایتی و شکایات پی در پی رانندگان و شهروندان، لزوم نقل مکان مرکز معاینه فنی ما را برآن داشت تا در صدد مکان یابی مناسب برای این مهم باشیم.

به موجب این تفاهم نامه مقرر گردید پس از انتخاب سرمایه گذار و پیمانکار از زمان تحویل زمین، ستاد معاینه فنی نسبت به احداث مرکز جدید و تحویل مرکز سراج به منطقه چهار اقدام کند.

منبع: mehrnews.com

به "امضای تفاهم نامه احداث بزرگترین مرکز معاینه فنی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای تفاهم نامه احداث بزرگترین مرکز معاینه فنی کشور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید